| Snaga | 15W |
|---|---|
| Lumena | 968 lm |
| Kut osvjetljenja | 110° |
| Dimabilno | NE |
| Materijal | Plastika, staklo |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Napon | 230V 50Hz |
| Dimenzije | 111x900x39 |
| Životni vijek | 30 000 sati |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
ROXANA LED 15W CHROME 4000K
Dostupnost: Na stanjuLED svjetiljka snage 15w predviđena za montažu u kupaonici iznad ogledala. Svjetiljka dolazi sa stupnjem zaštite IP44.
Proizvođač: STRUHM
78.30€
Opis
LED svjetiljka snage 15w predviđena za montažu u kupaonici iznad ogledala. Svjetiljka dolazi sa stupnjem zaštite IP44.










