| Boja Svjetlosti | Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 160x160x100 mm |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Lumena | 750 Lm |
| Materijal | Plastika, aluminij |
| Napon | 220V |
| Snaga | 15W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
ZIDNA svjetiljka CRNA KVADRATNA 15W IP65
Dostupnost: Na stanjuZidna svjetiljka snage 15W, sa integriranim LED čipom, mijenja klasičnu rasvjetu od 100W.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
Jammstvo iznosi 24 mjeseca.
46.00€
Opis
Zidna svjetiljka snage 15W, sa integriranim LED čipom, mijenja klasičnu rasvjetu od 100W.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
Jammstvo iznosi 24 mjeseca.
Dodatne informacije
| Boja svjetlosti | Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|










