| Boja Svjetlosti | Toplo bijela |
|---|---|
| Snaga | 8W |
| Lumena | 680 lm |
| Dimenzije | 200 x 43 x 76mm |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
| Napon | AC220-240V |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Životni vijek | 25 000 sati |
ZIDNA svjetiljka 8W BIJELA IP65
Dostupnost: Na stanju- Zidna svjetiljka snage 8W bijele boje
- Stupanj zaštite IP65
- Moguća je montaža u otvorenom i zatvorenom prostoru
- Dostupna u toplo bijeloj boji svjetlosti (3000K)
- 2 godine jamstva
Proizvođač: OPTONICA
22.00€
Opis
Zidna svjetiljka snage 8W, bijele boje sa stupnjem zaštite IP65. Moguća je montaža u otvorenom i zatvorenom prostoru.
Dostupna u toplo bijeloj boji svjetlosti (3000K).
2 godine jamstva.







