| Grlo | E14 |
|---|---|
| Snaga | 4W |
| Lumena | 400 lm |
| Kut osvjetljenja | 300° |
| Dimabilno | NE |
| Materijal | Aluminij, staklo |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Napon | 220V |
| Dimenzije | ф35×98 mm |
| Životni vijek | 25 000 sati |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
LED ŽARULJA E14 C35 4W GOLD
Dostupnost: Na stanju- LED žarulja snage 4W s grlom E14
- Svojom će snagom zamijeniti stare halogene žarulje snage oko 25W
- Napon 220V
- Svjetlosni tok 400 lumena (100lm/w)
- Oblik “svijeće”
- Dimenzije žarulje iznose ф35×98 mm
- Stupanj zaštite IP20
- Žarulja iz Golden glass serije dostupna u toploj boji svjetlosti (2500K)
Proizvođač: OPTONICA
3.10€
Opis
LED žarulja snage 4W sa grlom E14 iz posebne “Golden glass” serije. Zamjena za klasičnu žarulju snage 25W.
Inspirirana Edisonovom žaruljom ova LED žarulja vraća nas u prošlost. Ova vintage žarulja s toplom bojom svjetlosti (2500K) podsjeća na izvore svjetlosti s početka 20-tog stoljeća.
Prikladna za primjenu u tradicionalnim i suvremenim prostorima. Zbog njenog uzbudljivog izgleda predlažemo montažu u otvorenima lampama i na vidljivim mjestima, kako bi njen dizajn u potpunosti došao do izražaja.
Jamstvo u trajanju od 24 mjeseca, a procijenjeni vijek trajanja je 25000 radnih sati.









