| Boja Svjetlosti | Hladno bijela, Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|---|
| Dimabilno | DA |
| Dimenzije | 5000 mm x 10 mm x 2 mm |
| Jamstvo | 12 Mjeseci |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Lumena | 50 lm/W |
| Materijal | PCB |
| Napon | 24V |
| Snaga | 9,6 W/m |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Životni vijek | 35 000 sati |
LED TRAKA 3528 120 SMD/m IP20 – 24V
Dostupnost: Na stanjuLED TRAKA dimenzije čipa 3528, sa 120 čipova po metru i stupnjem zaštite IP20. Jamstvo je 12 mjeseci, a procijenjeni vijek trajanja je 35000h.
Proizvođač: OPTONICA
16.00€
Opis
ED TRAKA dimenzije čipa 3528, sa 120 čipova po metru i stupnjem zaštite IP20.
LED trake su nepresušan izvor uređenja interijera zbog svoga širokog raspona boja, svjetline i mogućnosti animacije. Velika prednost je također iznimno niska potrošnja energije, dug vijek trajanja i niske cijene održavanja.
LED trake dolazi u pakiranju od 5 metara, te se može rezati svakih 5cm. Na njihovoj stražnjoj strani se nalazi 3M ljepljiva traka, te su jednostavne za postavljanje. Za svaku traku potrebno je odabrati odgovarajuće napajanje.
Jamstvo je 12 mjeseci, a procijenjeni vijek trajanja je 35000h.
Dodatne informacije
| Boja svjetlosti | Hladno bijela, Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|






