| Boja Svjetlosti | Hladno bijela, Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|---|
| Dimenzije | 97.5x111x22 mm |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
| Kut osvjetljenja | 90º |
| Lumena | 900 lm |
| Materijal | Aluminij, staklo |
| Napon | AC220-240V |
| Snaga | 10W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Životni vijek | 25 000 sati |
LED reflektor SMD crni 10W
Dostupnost: Na stanjuLED reflektor SMD 10W mijenja klasičnu rasvjetu od 60W.
LED reflektori koriste se za unutarnju i vanjsku rasvjetu. Svjetlo LED reflektora raspršuje se pod velikim kutem. Možete ih koristiti pojedinačno ili više njih zajedno.
2 godine jamstva.
Proizvođač: OPTONICA
5.50€
Opis
LED reflektor SMD snage 10W mijenja klasičnu rasvjetu od 60W.
LED reflektori koriste se za unutarnju i vanjsku rasvjetu. Svjetlo LED reflektora raspršuje se pod velikim kutem. Možete ih koristiti pojedinačno ili više njih zajedno.
Naši LED Reflektori nude visoku učinkovitost rasvjete, bez treptanja, nisu štetni za korisnikovu kožu ili oči, predviđeni rok trajanja je preko 25 000 radnih sati.
LED reflektori su u uporabi u mnogim područjima kao što su skladišta, kuće, kazališta, igrališta i stadioni.
Jamstvo je 24 mjeseca.
Dodatne informacije
| Boja svjetlosti | Hladno bijela, Neutralno bijela, Toplo bijela |
|---|






