| Snaga | 20W |
|---|---|
| Lumena | 1600 lm |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Materijal | Aluminij, plastika |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Dimenzije | 174x249x252 mm |
| Životni vijek | 25000 h |
| Jamstvo | 36 Mjeseci |
LED reflektor 20W prijenosni 3m kabel
Dostupnost: Na stanjuLED reflektor prijenosni 20W mijenja klasičnu rasvjetu od 110W. Dolazi sa kabelom dužine 3 metra i stupnjem zaštite IP65.
Jamstvo je 36 mjeseci.
33.00€
Opis
LED reflektor prijenosni 20W mijenja klasičnu rasvjetu od 110W. Dolazi sa kabelom dužine 3 metra i stupnjem zaštite IP65.
Jamstvo je 36 mjeseci.






