| Snaga | do 6,5W |
|---|---|
| Lumena | do 500 lm |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Dimabilno | NE |
| Materijal | Plastika, aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Napon | 230V 50Hz |
| Dimenzije | 405x145x145 |
| Životni vijek | 30 000 sati |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
ELMO LED BLUE 4500K do 6.5W
Dostupnost: Na stanjuLED stolna svjetiljka snage max 6,5w plavo/bijele boje. Svjetiljka ima mogućnost reguliranja snage svjetlosti pomoću touch prekidača, te nudi tri razine snage 1,25w, 3w i 6,5w.
Proizvođač: STRUHM
26.50€
Opis
ED stolna svjetiljka snage max 6,5w plavo/bijele boje. Svjetiljka ima mogućnost reguliranja snage svjetlosti pomoću touch prekidača, te nudi tri razine snage 1,25w, 3w i 6,5w.





